fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Dzisiaj toczy się wojna o informacje

Na tajnym posiedzeniu Sejmu, które moim zdaniem były komedią, nie dowiedzieliśmy się nic innego, co pan redaktor, widzowie i my wszyscy nie moglibyśmy się dowiedzieć z jakiegoś portalu dot. cyberprzestępczości czy zabezpieczeń w sieci. Sekretarzem stanu do spraw cyfryzacji jest p. Jan Cieszyński – ten, który do dzisiaj nie wyjaśnił afery związanej z zakupem respiratorów od handlarzy bronią.

Dzisiaj toczy się wojna o informacje. Walczą ze sobą służby różnych krajów. To, co najbardziej powinno martwić, to to, że służby innych krajów dowiedziały się, kto w Polsce odpowiedzialny jest za podejmowanie poszczególnych decyzji, co pozwala na zwiększenie wpływów na poszczególnych polityków przez obce służby – a kto wie, może już wpływają.

Mamy do czynienia z paradoksalna sytuacją. Rząd i minister Dworczyk nie używali rządowych komunikatorów i skrzynek pocztowych po to chyba, żeby polskie służby nie przejęły jakiś informacji między ministrami. Zresztą nikt nie przedstawił twardych dowodów, że padliśmy atakiem jakiś zagranicznych służb.

poseł Andrzej Szejna w programie Bez Demagogii

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem